Opgericht 20 juli 1951.
Goedgekeurd bij KB d.d. 16 november 1955.
Kamer van Koophandel Den Haag nr. 40408022
Aangesloten bij de Federatie Zuid West Nederland
Zo'n beetje alle weervoorspellers op de Nederlandse televisie hadden het weer eens volledig verkeerd. Er zou een wind uit het noordwesten komen die dusdanig hard zou zijn dat de baanuitzetters serieus overwogen om uit te wijken. Gelukkig hebben ze dat niet gedaan, want voor wat betreft de wind viel er uitstekend te vissen. Dat de regen- en hagelbuien zouden worden afgewisseld met zon klopte ook, alleen hadden wij de hele dag de regen en de hagel en elders in Nederland hadden ze de zon. Een paar zeer harde klappen verraadde dat er vlak bij zelfs zware onweersbuien overtrokken.
De invloed op de vangsten was beperkt, hier en daar werd er vandaag zelfs leuk gevangen. Jan van der Oever stopte vroegtijdig en daarom staat er één nul op de uitslagenlijst. Verder ving iedereen toch wel zijn visje. Vooral de vaste stokvissers kregen vandaag gelijk. Zoals vaker werd er met de vaste stok op de Rijn het beste gepresteerd. Toen de lichte stroming even hard werd, hadden de met lichte pennetjes uitgeruste vaste-stok-vissers het even moeilijk. Snel overstappen naar iets zwaarder materiaal was het logische gevolg. Toch zag je op dat moment de vangsten afnemen. Toen de stroming weer “normaal” werd en de lichte pennetjes weer te water gingen, kwamen de aanbeten weer terug.
In vak A (bij de Ark) bleven de vangsten wat achter op de vangsten in vak B. Opnieuw haalde Bram Zwanenburg een “eentje”. Met 5.600 gram werd hij eerste in het vak A. In vak B werd Huig Hoek met 12.950 gram eerste en daarmee overall winnaar van vandaag. Beiden leidden nu ook het algemene klassement. Vorig jaar presteerde Huig aan het begin van het seizoen ook zo goed, maar hij zakte later af. Voor hem hopend gaat hij zijn uitstekende presteren in de eerste twee wedstrijden nu continueren.