Opgericht 20 juli 1951.
Goedgekeurd bij KB d.d. 16 november 1955.
Kamer van Koophandel Den Haag nr. 40408022
Aangesloten bij de Federatie Zuid West Nederland
Een prachtig viswater, windstil, het water zo glad als het laken op een biljarttafel, weinig boten en een lekker stroompje; prachtige omstandigheden en
toch vielen de vangsten tegen vandaag.
Nu is het Amstel-Drechtkanaal geen water waar enorme vangsten aan de orde van dag
zijn, maar wel water waar normaliter iedereen een aardig visje kan vangen. Heb je het geluk van een bed met kuikenblad aan de overkant of zit je net op de overgang van breed naar smal en natuurlijk vissen vanaf de kop en staartplekken, zijn dat normaal omstandigheden om boven het gemiddelde uit te kunnen komen.
Vandaag viel dat tegen. We wijten het maar aan de koude wind die al weken uit de noordhoek blijft komen. Ook vandaag was een dikke jas geen overbodige luxe.
Hij viste er vandaag voor het eerst, maar aan de uitslag is dat niet te zien; Vincent de Reede won het A-vak en met zijn gewicht van 7.650 gram was hij ook de overall winnaar van vandaag. In het A-vak ving Jan van den Oever een brasem van 59 cm en neemt de eerste plaats in de competitie van de grootste brasem over van Johan Vreeburg
In het B-vak was er een ex aequo situatie. Zowel Hans Rijsbergen als Johan Vreeburg hadden 7.050 gram en werden daarmee eerste in het B-vak. Na enkele wedstrijden afwezig te zijn geweest vanwege een knieoperatie, een keiharde terugkomst van Hans, bravo! Johan Vreeburg ving een karper van 44 cm.